ΚΕΝΤΡΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΑΡΑΧΘΟΥ - ΑΡΤΑΣ

ΚΟΠΡΑΙΝΑ ΑΡΤΑΣ

Τηλ: 2681069683 (fax:2681069654)

EMAIL:kpeart@sch.gr

Facebook: 

https://www.facebook.com/kpeartas/?fref=ts

 

Προγράμματα

Μαρούσι, 10-4-2019
Αριθ. Πρωτ. Φ3/MK/19726/ 56356 /Δ7

ΓΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΣΕ ΜΟΡΦΗ PDF ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ  ΣΕ ΜΟΡΦΗ WORD ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

 

ΕΜΒΕΛΕΙΑ Α/Α ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ/ΝΣΗ ΤΙΤΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ

ΜΑΘΗΤΩΝ

ΑΡΙΘΜΟΣ

ΣΥΝΟΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΔΩΝ
ΕΝΤΟΣ 1 ΓΕΛ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΤΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Ο ΜΑΓΙΚΟΣ

(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3/2019 62 8

ΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΣΙΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΦΩΤΙΑΔΗ ΦΑΝΗ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΥΔΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΝΤΟΣ 2 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΔΙΗΜΕΡΟ)

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21,22/3/2019 35 3

ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΧΡ

ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΜΙΧ

ΚΟΥΒΕΛΑΣ γ

ΕΝΤΟΣ 3

ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ Η ΠΑΛΙΑ(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΡΙΤΗ 26/3/2019 5 2

ΔΙΔΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΖΙΦΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

ΕΝΤΟΣ 4 ΙΔ.Δ.ΣΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Ο ΜΑΓΙΚΟΣ

(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/3/2019 23 3

ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Τ

ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΑΝ.

ΕΝΤΟΣ 5

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΔΙΗΜΕΡΟ)

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

28,29/3/2019 29 3

ΜΩΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΛΙΚΗ

ΕΚΤΟΣ 6 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΤΡΙΗΜΕΡΟ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

31/3/ΚΑΙ 1,2/4/2019 23 3

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛ

ΤΣΙΝΙΚΟΣΜΑΟΛΟΥ ΧΑΡ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΡΘ

ΕΝΤΟΣ 7

Δ.ΣΧ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΡΤΑΣ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΕΤΑΡΤΗ 3/4/2019 32 3

ΣΙΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΝΝΑ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΝΤΟΣ 8

Δ.ΣΧ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΡΤΑΣ ΛΙΜΑΝΙ ΚΟΠΡΑΙΝΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΔΡΟΜΗ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΕΤΑΡΤΗ 3/4/2019 36 3

ΠΗΧΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΚΟΛΛΑΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕKΤΟΣ 9 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    ΕΥΒΟΙΑΣ

Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΤΡΙΗΜΕΡΟ)

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4,5,6/4/2019 33 3

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Φ

ΛΑΛΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝ

ΕΝΤΟΣ 10 9ο Δ.ΣΧ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ

. Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/4/2019 19 2

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΝΤΟΣ 11 Δ.ΣΧ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΡΤΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ…(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΡΙΤΗ 9/4/2019 44 5

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Β

ΝΑΣΟΘΥΜΙΟΥ Σ.

ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡ.

ΓΑΤΑΣ ΓΕΩΡ

ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΡ

ΕΝΤΟΣ 12 5ο Δ.ΣΧ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΒΙΔΡΑΣ(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΕΤΑΡΤΗ 10/4/2019 33 3

ΠΑΥΛΟΧΡΗΣΤΟΥ Μ

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΕΝΤΟΣ 13 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΡΩΝ ΑΧΑΙΑΣ

Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΤΡΙΗΜΕΡΟ)

ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11,12,13/4/2019 37 3

ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΙΚ

ΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ

ΚΟΝΔΥΛΑΤΟΥ ΚΥΡ

ΕΚΤΟΣ 14 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ο ΦΑΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΠΡΑΙΝΑΣ ΣΤΟΛΙΔΙ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 88 7

ΧΑΛΚΕΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΠΕΙΚΑΚΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ Γ

ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ Ν

ΚΩΒΑΙΟΣ ΗΛ.

ΕΝΤΟΣ 15 4ΟΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ

ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ Ή ΠΑΛΙΑ

(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/4/2019 43 3

ΣΕΡΒΕΤΑ Η.

ΣΑΜΑΡΑ Β.

ΜΙΧΑΗΛ Β.

ΕΝΤΟΣ 16 12ο Δ.ΣΧ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΙΤΩ/ΛΝΙΑΣ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΡΙΤΗ 16/4/2019 33 3

ΚΥΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Α

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ Μ

ΠΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡ

ΕΝΤΟΣ 17 8Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/4/2019 39 3

ΚΩΤΣΩΡΗ Θ

ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ Π

     ΕΚΤΟΣ 18 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΙΜΑΧΙΑΣ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ Ο ΦΑΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΠΡΑΙΝΑΣ ΣΤΟΛΙΔΙ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΠΕΜΠΤΗ 18/4/2019 35 3

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Π

ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ Μ

ΜΕΝΔΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡ

ΕΚΤΟΣ 19 ΕΕΕΕΚ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ ΛΙΜΑΝΙ ΚΟΠΡΑΙΝΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΔΡΟΜΗ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/4/2019 20 3

ΝΑΚΟΥ Γ

ΜΟΥΛΑΔΑΚΗ ΑΘ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΤΟΣ 20 ΕΙΔΙΚΟ Δ.ΣΧ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΡΙΤΗ 7/5/2019 25 14 ΓΕΩΡΓΟΣ Χ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Δ. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ Ι.ΒΛΑΧΟΥ Β. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΠ.ΤΑΣΙΟΥΛΑ Π ΜΑΣΤΡΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Σ.ΚΩΣΤΟΥΛΑ Σ.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Ε.ΠΑΥΛΟΥ Χ.ΜΟΥΛΑΔΑΚΗ Α.ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΥ Π. ΒΛΑΧΟΥ Χ ΚΑΣΣΙΜΜΗ Μ
ΕΝΤΟΣ 21 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Ο ΜΑΓΙΚΟΣ(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/5/2019 48 4

ΠΑΠΠΑΣ Γ

ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠ

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΝ

ΛΥΓΚΟΥ Β

ΕΝΤΟΣ 22 6ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΤΡΙΗΜΕΡΟ)

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9,10,11/5/2019 35 3

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ Ν

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛ

ΠΡΟΒΙΖΙΟΝΑΤΟΥ ΒΙΚΕΝΤΙΑ

ΕΝΤΟΣ 23 4ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                       ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΔΙΗΜΕΡΟ)

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

13,14/5/2019 45 3

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΖΑΧΟΣ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΑΝΙΤΣΑ Κ.

ΕΝΤΟΣ 24

ΝΗΠ/ΓΕΙΟ

ΠΕΤΑ

ΑΡΤΑΣ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/5/2019 7 2

ΣΚΟΥΡΑ ΧΑΡ

ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜ

ΕΚΤΟΣ 25

7ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ

ΑΡΤΑΣ

ΑΡΤΑΣ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΕΤΑΡΤΗ 15/5/2019 14 2

ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΙΣΤΗ ΑΙΚ

ΕΝΤΟΣ 26 2ο Δ.ΣΧ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

Ο ΑΡΑΧΘΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΤΡΙΗΜΕΡΟ)

ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16,17,18/5/2019 30 3

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓ

ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ Μ

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΕΛ

ΕΝΤΟΣ 27 6οΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΔΕΥΤΕΡΑ 20/5/2019 34 3

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΜΠΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΘ

ΤΖΑΔΗΜΑ Ο

ΕΝΤΟΣ 28 9ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΡΙΤΗ 21/5/2019 27 2

ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΠΦΩ

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΕΝΤΟΣ 29 10ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑΣ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΡΙΤΗ 21/5/2019 22 1

.ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΝΤΟΣ 30 ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ      ΑΡΤΑΣ

ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΠΡΑΙΝΑ ΕΝΑΣ ΦΑΡΟΦΥΛΑΚΑΣ

(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/5/2019 15 2

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΝΤΟΣ 31 ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΜΠΟΖΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΡΤΑΣ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΠΕΜΠΤΗ 23/5/2019 48 2

ΜΠΟΖΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΠΟΖΙΟΣ ΑΡ

ΕΝΤΟΣ 32 ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΔΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΤΑΣ

ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΠΡΑΙΝΑ ΕΝΑΣ ΦΑΡΟΦΥΛΑΚΑΣ

(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΡΙΤΗ 28/5/2019 8 2

ΔΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΕΝΤΟΣ 33      ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΕΛΕΝΗΣ         ΜΕΡΑΝΤΖΑ ΑΡΤΑΣ

ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/5/2019 11 2

ΜΕΡΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ

ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΝΤΟΣ 34 ΔΗΜ.ΣΧ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΠΕΜΠΤΗ 30/5/2019 50 4

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛ

ΝΤΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΝΤΟΣ 35 Δ.ΣΧ ΩΡΩΠΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ…(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΤΡΙΤΗ 4/6/2019 33 4

ΠΑΠΑΙΓΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡ

ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΑΝ

ΤΣΙΓΚΑΣ ΙΩΣΗΦ

ΝΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΝΤΟΣ 36

5ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΑΡΤΑΣ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ (ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6/2019 53 5

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΥ ΟΛΓΑ

ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΑΙΚ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΟΚΚΙΝΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΕΝΤΟΣ 37 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ Κ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΜΕΑ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΡΤΑΣ

ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ

(ΜΟΝΟΗΜΕΡΟ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/6/2019 28 8

ΓΚΟΥΒΑ ΑΣΗΜΟΥΛΑ

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΜΑΛΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΟΥΤΣΑΥΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΜΑΛΑΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΣΕ ΜΟΡΦΗ PDF ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Υποκατηγορίες

ΜΟΝΟΗΜΕΡΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΠΕ ΑΡΑΧΘΟΥ ΑΡΤΑΣ

 

1) Ο ΦΑΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΠΡΑΙΝΑΣ. ΣΤΟΛΙΔΙ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ. 

Κατάλληλο να το παρακολουθήσουν οι μαθητές της π/θμιας και της β/θμιας εκπαίδευσης.

Για το ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ του προγράμματος πατήστε εδώ.

2) ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ.

Κατάλληλο να το παρακολουθήσουν  οι μαθητές της π/θμιας και της β/θμιας εκπαίδευσης. 

Για το ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ του προγράμματος πατήστε εδώ.

3) ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΑΛΙΕΙΑ. ΔΙΒΑΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ.

Κατάλληλο να το παρακολουθήσουν οι μαθητές της π/θμιας και της β/θμιας εκπαίδευσης.

Για το ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ του προγράμματος πατήστε εδώ.

4) ΣΤΟΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ....ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ Η ΠΑΛΙΑ......

Ειδικό πρόγραμμα για τους μικρούς μας φίλους που παρακολουθούν τις τάξεις του νηπιαγωγείου ή τις πρώτες τάξεις του δημοτικού α΄ και β΄.

Για το ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ του προγράμματος πατήστε εδώ.

ΠΟΛΥΗΜΕΡΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΠΕ ΑΡΑΧΘΟΥ ΑΡΤΑΣ

1) ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ Ο ΑΡΑΧΘΟΣ. 

Κατάλληλο να το παρακολουθήσουν οι μαθητές της π/θμιας και της β/θμιας εκπαίδευση.

Μπορεί να είναι ΔΙΗΜΕΡΟ ή ΤΡΙΗΜΕΡΟ. Για το ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ του προγράμματος πατήστε εδώ.

 

2) Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΥΔΡΟΒΙΩΝ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΟΘΑΛΑΣΣΕΣ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ.

Κατάλληλο να το παρακολουθήσουν οι μαθητές της π/θμιας και της β/θμιας εκπαίδευσης.

Μπορεί να είναι μόνο ΔΙΗΜΕΡΟ. Για το ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ του προγράμματος πατήστε εδώ.

 

 

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων